Flamark – Çevre Dostu bir şirket

Flamark, gelişmiş yangınla mücadele sistemleri ve cihazlarının araştırma, geliştirme ve üretiminde faaliyet gösteren lider bir şirkettir. Bütün ürünlerimiz, dünyanın farklı ülkelerindeki resmi ve bağımsız sertifikasyon kurumları tarafından test edilmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Flamark’ın ürünlerinin etkinliği, uygulamada yaygın bir şekilde kanıtlanmıştır.

Flamark ürün portföyünde, A’dan F’ye çeşitli sınıflardaki yangınları söndüren ve elektrikli ekipmanlar üzerindeki yangınları söndürmeye uygun ürünler bulunmaktadır. Ürünlerden bazıları, Mabo gibi otomatik yangın söndürücüleriyken (pasif yangın koruması), diğerleri manüel kullanım (aktif yangın koruması) ile farklı ortamlar ve durumlar için tasarlanmıştır.

Flamark ürünleri çevre dostudur ve üretimi ISO 9001, ISO 14001 ve ISO OHSAS 18001 standartları uyarınca sertifikalandırılmıştır.

Geçmiş ve günümüz

Şirket kurucusunun, yangınla mücadele endüstrisinde uzun yıllara dayanan bir deneyimi bulunmaktadır ve yeni yönetim, 2004 yılından bu yana, modern, yüksek teknoloji şirketi geliştirme ve yoğun rekabetin yaşanmakta olduğu yangınla mücadele piyasasına yönelik lider çözümler sunma alanlarında sağlam temellere sahiptir. Flamarks artık, yeni ürünleri geliştirdiğimiz, mevcut ürünlerin etkinliğini arttırdığımız ve daha çevre dostu haline getirdiğimiz kendi araştırma laboratuvarımızın bulunduğu, Hırvatistan’ın Zagreb (AB) şehrinde bulunuyor.

Corporate social responsibility

From a first day company acted with a highest corporate social responsibility. Production is certified according to ISO 14001, which means it is environmentally friendly, without pollution and without dangerous materials in production process.

The products themselves belong toEco-friend category, which means full safety for soil, plants, animals and people, and have not side effe

cts for safety or health. All products are environmentally certified and marked with Green leaf from Intertek, Germany.

Flamark is sponsor of events important for professional and volunteer fire-fighters community and supports the adoption of new knowledge in fire-fighting.

Worldwide presence

Flamark’s advanced fire fighting systems and devices extinguish fires on all worlds continents. Worldwide distribution network is present in more than 50 countries and it is expanding every day.

© Telif Hakkı - Flamark